Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
У Швейцарії створено унікальне силіконове серце
Фахівці з Цюріха створили силіконове серце, яке б’ється майже як людське. У вчених вийшла максимально наближена до реального органу модель, передає sutura.org.ua
Штучний насос використовують у медицині як тимчасовий захід – поки пацієнт чекає донорське сердце. Нині близько 26 мільйонів людей у світі страждають від серцевої недостатності. Існуючі імплантати мають безліч недоліків – наприклад, часто механічні частини призводять до виникнення ускладнень. Цю проблему, на думку творців силиконового серця, і має вирішити штучний орган.
М’яке штучне серце було створено із силікону з використанням технологій 3D-друку та лиття воску. Воно важитиме 390 грамів і має об’єм 679 кубічних сантиметрів. Будова органу наближена до природного: у нього є правий і лівий шлуночок.
Щоправда, якщо у людини ці відділи розділені перегородкою, то в штучному серці замість неї створено додаткову камеру. Перекачуючи імітуючу кров рідину, камера стискається і надувається стисненим повітрям, що замінює скорочення м’язів людського серця.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!