Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Укуси бджіл прописував своїм хворим ще Гіппократ.
У давні часи пчелина яд застосовували для позбавлення від десятків хвороб. До апітерапії вдавалися Гіппократ та Гален. А російський цар Іван Грозний прикладав живих бджіл до хворих суглобів, борючись таким чином із подагрою, передає sutura.org.ua
- Початковий етап – біопроба.
- Лікар виробляє одиничне ужалення хворого на ділянку попереку. Потім протягом години ведеться спостереження, чи немає у пацієнта алергічної реакції на пчелиний яд. Якщо імунітет не відповідає агресивно, можна проводити терапію.
- Обов’язковий момент — перед лікуванням пчелиним ядом проводиться ряд лабораторних досліджень. Вивчають дах (аналізи на гемоглобін, лейкоцити, еритроцити та СОЕ) та січу (аналізи на сахар та білок).
- Після отримання точних результатів аналізів лабораторну пробу ще раз повторюють
- Лікування за допомогою живих бджіл схоже на акупунктуру. Терапія проводитися точково шляхом прикладання пчелі до певної тілесної зоні. Після укусу насекомого знімають, а жало разом з цілющим апітоксином залишається у верхньому шарі шкіри ще 5-10 хвилин.
- Кожен курс лікування проводитиметься з поступовим збільшенням кількості укусів, а також невеликими перервами між етапами оздоровлення.
Збираючись лікувати хворі суглоби за допомогою апітерапії, варто дізнатися про деякі нюанси цього процесу. У перший день лікування лікарем буде проведено лише один укус пчелою, другого дня — два, на третій — трьома. Так до десятого дня. Інший курс слід проводити через 4-5 днів. Повторний етап лікування повинен тривати не менше ніж 1,5 місяці.
А ти вже відчував на собі чудову дію апітерапії? Обов’язково поділіться своїми враженнями у коментарях.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!