Успіх у житті визначається генами
Некогнітивні навички та когнітивні здібності вносять важливий внесок у освітній рівень (кількість років формального освіти, яку людина завершує) і ведуть до успіху протягом усієї життя. Такого висновку прийшла міжнародна група вчених.
Однак життєві результати залежать не тільки від когнітивних здібностей, а й від успадкованих генів. Досі виникали питання про те, наскільки некогнітивні навички є важливими в цьому харчуванні та дослідження.
«З загального генетичного впливу на рівень освіти, що називається спадковістю, когнітивні здібності склали 43 відсотки, а некогнітивні навички – 57 відсотків», – зазначають автори.
Вчені виявили, що генетика некогнітивних навичок, пов’язаних з рівнем освіти, також пов’язана з підвищеним ризиком шизофренії, біполярного розладу, обсесивно-компульсивного розладу та нервної анорексії.
“Цей результат застерігає нас від спрощеного уявлення про добрі чи погані генетичні варіанти. Той самий генетичний варіант, який привертає когось до продовження навчання, може підвищити ризик розвитку шизофренії чи іншого серйозного психічного розладу”, – підкреслюють автори.
Джерело zhenskiy.kyiv.ua
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!