Вчені виявили, що хропіння не просто заважає партнерові людини, а й здатне призвести до психічних розладів у нього.
Британські вчені розповіли, що хропіння людини уві сні загрожує її партнеру психічними розладами, а не лише розвитком діабету чи іншими проблемами зі здоров’ям. Це, на перший погляд, безневинне явище помітно помолодшало в останній годині.
Від хропіння, перш за все, страждає сама людина, яка має таку проблему, проте в зоні ризику знаходиться і партнер такого людини. Як показали нещодавні дослідження британських фахівців, навіть одноразове недосипання сусіда з постелі може призвести до розвитку у нього цукрового діабету. Річ у тому, що переробка глюкози в такі миті суттєво сповільнюється. Також у партнера людини, яка хропе, нерідко розвивається гіпертонія. Як наслідок можуть виникнути інші серцево-судинні захворювання, а також інфаркти та інсульти. Оскільки недосип впливає на емоційний стан, хропіння загрожує партнеру та психічними розладами. Але вони зазвичай виявляються, якщо людина не може виспатися через хропіння сусіда не одну ніч.
Крім цього у партнерів людей, що страждають на хропіння, спостерігається більш високий індекс маси тіла. Це пояснюється реакцією гормонів, що регулюють апетит. Хропіння може знизити рівень лептину і одночасно з цим підвищити показник греліну. Крім цього недолік сну сприяє збільшенню вивільнення інсуліну після їжі, що провокує накопичення жирових мас в області живота та набір ваги. Оскільки проблеми з диханням впливають не лише на того, хто хропе, а й на того, хто спить поряд, медики рекомендують не відкладати похід до лікаря та лікування.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!