Цю особливість можна буде використовувати для посилення полового потягу, повідомляє sutura.org.ua

Сотні тисяч людей страждають від різного роду сексуальних розладів. Крім цього, на якомусь етапі відносин обидві «половинки» втрачають колишній «запал». Вирішити труднощі такого роду покликані препарати, які впливають на приплив крові до чоловічого статевого органу. Однак вони можуть вирішити далеко не всі подібні проблеми. І тепер вчені з Імперського коледжу Лондона заявляють, що такі ліки зможе потіснити нову методику, в центрі якої знаходиться гормон кісспептин.

Кісспептін був відкритий у 1999 році, проте досі багато пов’язаних з його роботою аспектів залишалися загадкою для науки. Відомо, що кисспептин відповідальний за вироблення речовин, пов’язаних з розмноженням. Наразі дослідники з’ясували, що даний гормон, рівень якого зростає у пубертатний період, здатний активувати сигнали сексуального бажання в мозку.

У новому дослідженні взяли участь 29 молодих чоловіків гетеросексуальної орієнтації. Всім їм робили ін’єкції кісспептину, а також показували романтичні фото. Далі дослідження мозку за допомогою магнітно-резонансної томографії показало, що після ін’єкції був зростання активності в областях мозку, до активації яких ведуть сексуальне збудження і романтичний настрій. Якщо добровольцям показували картинки без сексуального підтексту, то реакція мозку залишалася незмінною.

У майбутньому вчені вважають провести аналогічні тести не лише чоловіків, а й жінок. Дослідники вважають, що гормон кісспептин можна буде надалі використовувати для протидії психоемоційних розладів сексуального плану. Крім цього, ліки на основі кісспептину зможуть зробити статеві життя пар, які перебувають у відносинах довгу годину, більш насиченою.

Нагадаємо, 2015 року американські чиновники одобрили до використання «віагру для жінок». Втім, ефективність цього препарату багато експертів ставлять під сумнів.