Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Ворожіння по воді
Прості тести допоможуть діагностувати серйозні хвороби.
Симптом: після душу з гарячою водою починається свербіж по всій шкірі.
Про що це може казати: відкинувши ймовірність поганої якості води, алергію на компоненти миючого засобу, варто перевіритись на предмет наявності онкологічного захворювання крові – поліцитемію. При якому відбувається неконтрольований ріст червоних кров’яних тілець (еритроцитів). Гемоглобін при цьому буде високим. Баланс речовин крові порушень, тобто і білі тільця крові не в нормі.
Як це працює: нездорові, патологічно змінені клітини крові при дії на них гарячої води вивільняють велику кількість хімічних речовин – медіаторів, які потрапляють на шкіру та викликають зуд.
Що робити: здати аналіз крові, щоб підтвердити/спростувати поліцитемію Це онкологічне захворювання піддається лікуванню, але важливо вчасно поставити діагноз.
Симптом: спазм стравоходу при ковтанні холодної води.
Про що це може казати: якщо після кількох ковтків холодної води ви відчуваєте біль у стравоході і складність при ковтанні, це дифузний спазм стравоходу.
Що робити: йти до гастроентеролога, щоб він перевірив стравохід.
Симптом: мимовільне сечовипускання при звуку води, що ллється.
Про що це може казати: гіперактивний сечовий міхур.
Як це працює: якщо сечовий міхур натягується до певного стану, рецептори на ньому дають сигнал мозку – потрібно до туалету. Але якщо гіперактивний сечовий міхур, рецептори працюють неадекватно і можуть давати сигнал при шумі води, що ллється, наприклад. Це особливо характерно для жінок клімактеричного віку у зв’язку зі слабкими м’язами тазового дна. Це мало того, що неприємний симптом, за ним можуть ховатися складні захворювання, аж до розсіяного склерозу.
Що робити: йти до лікаря за постановкою діагнозу та лікуванням.
ПРО ЇЖУ
Що корисніше – чай чи кава
Фосфор потрібний для міцності кісток, тому що наш організм засвоює кальцій лише у вигляді фосфатів. Тобто без фосфору кальцій не засвоюється.
Фосфор міститься в чаї та в каві. Але у каві його більше.
Кава + Чай –
І чай, і кава мають сечогінний ефект за рахунок того, що вони містять кофеїн, а той блокує антидіуретичний гормон, і людина частіше бігає до туалету. Але, крім того, боротися з набряками допомагає наявність у цих напитках калію – він пов’язує дію натрію, і вона не заважає відтоку рідини з організму.
Калію більше у кави.
Кава + Чай –
Фолієва кислота дуже важлива для організму. Цей компонент дозволяє організму засвоювати залізо та формувати гемоглобін. Якщо гемоглобіну достатньо, кров переносити досить кислорода. Якщо не вистачає, то виникає анемія.
Фолієвої кислоти більше у чаї.
Кава – Чай +
Епігалокатехіні – речовини, які допомагають нам боротися зі стресом. Їх багато в чаї, але майже немає у каві.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!