Зокрема це стосується м’язів ніг. Виявляється, що такі нервні розлади, як хвороба моторних неронів, склероз, атрофія спинних м’язів та багато інших спричинені обмеженням рухів, інформує sutura.org.ua

Лікар Рафаелла Адамі з Міланського Університету, що в Італії, стверджує, що їхнє дослідження підтримує теорію, що люди, які не здатні робити довготривалі вправи, так само як приковані до ліжка пацієнти, і навіть астронавти, перебуваючи в космосі, не тільки втрачають м’ясо. язову масу. Їхня хімія тіла знаходиться в небезпеці на клітинному рівні, а нервна система, швидше за все, вражена.

У процесі дослідження, яке проводилося на мішах протягом 28 днів, було виявлено багато цікавого. Гризунам заборонялося ходити на задніх лапках весь цей період. Миші продовжували їсти і нормально рости і не відчували стресу, але тільки на перший погляд. Далі було обстежено субвентрикулярну зону мозку цих тварин. Це частина мозку, яка відповідає за розповсюдження нервних систем і виробляє нові нейрони.

Зниження фізичної активності зменшило кількість нервних клітин на 70 відсотків порівняно з контрольною групою мишей. Дослідження підтвердило, що задіяння ног, навіть роблячи вправи, спрямовані на зниження ваги, посилає сигнали в мозок, які є невід’ємними для виробництва здорових нервних клітин. Вони є життєво необхідні для мозку та нервної системи.

Зменшення вправ чи рухової активності стає причиною того, що тілу стає важче виробляти нові нервні клітини. Вивчаючи окремі клітини, вчені дійшли висновку, що обмеження вправ знижує кількість кислорода в організмі, що у свою чергу створює анаєробну среду і спричиняє розвиток метаболізму.