Виявляється, вживати вуглеводи і худнути можна, потрібно лише дотримуватися простих правил.
Дієтологи непохитні: якщо ми хочемо бути здоровими та енергійними, в жодному разі не можна знижувати відсоток углеводів у раціоні нижче 45% (а в ідеалі дотримуватися «межі» у 45-65%). Вуглеводи — головне «паливо» нашого організму, саме з нього він видобуває енергію, щоб жити і розвиватися. Тому, як би вам не хотілося схуднути, не варто зовсім відмовлятися від вуглеводів або серйозно знижувати їх кількість. Але це не означає, що варто розпрощатися з мечтою про струнку фігуру: вживати вуглеводи та худнути можна. Розповідаємо, як!
Відмовтеся від одного «поганого» вуглеводу
Якщо ви дуже любите випічку або піцу, картопля фрі або інші ласощі, повні легких вуглеводів, не намагайтеся відмовитися від них відразу і негайно. Скоріше за все, стресс, який ви в результаті відчуваєте, врешті-решт приведе до зриву — і ви опинитеся в тій же точці, звідки почали. Замість цього відмовтеся від однієї страви — але раз і назавжди!
Їжте більше свіжих овочів та фруктів
Овочі та фрукти повні простих вуглеводів і можуть покрити значну частину добової потреби у цих корисних речовинах. Але прості вуглеводи (так само як і складні, яких багато в злаках та бобових) допомагають підтримувати фігуру. А ще в овочах та фруктах багато клітковини, яка допомагає нам довше зберігати ситість — і не перекушувати снеками, які повні вуглеводів.
Залиште для вуглеводів 10% раціону
Дієтологи кажуть: якщо ваш раціон буде складатися на 90% з правильних, здорових продуктів та напоїв, ваше здоров’я та фігура, швидше за все, будуть у порядку. Так що 90% години ви будете їсти виключно здорові білки, жири, клітковину і складні вуглеводи, ви цілком можете час від часу балувати собі улюбленим вуглеводневим ласощами. Якщо, звичайно, ви як і раніше будете їх хотіти.
Випивайте склянку води перед їжею
Проста, але дуже дієва порада: перед тим, як перекусити снеками, випийте склянку води. По-перше, так ви заповните частину об’єму желудка і з’їсте менше, а, по-друге, вбережете собі від поширеної помилки — перепутати голод із жагою.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!