Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Зморшки навколо очей

Зморшки навколо очей – видимі дефекти шкіри параорбітальної області у вигляді борозенок різної глибини та виразності. Зморшки навколо очей з’являються раніше за інші зморшки на обличчі внаслідок надмірної мімічної активності, вікових змін шкіри, впливу несприятливих внутрішніх та зовнішніх факторів. Зазвичай такі зморшки неглибокі, але множинні, що нагадують павутинку або гофрований папір. Навряд чи такі зморшки можуть потішити чи прикрасити жінку. Сучасна естетична медицина пропонує різні методи боротьби зі зморшками навколо очей – спеціальні косметичні догляди, ін’єкції ботулінічного токсину, мезотерапію, контурну пластику та блефаропластику.

Загальні відомості

Зморшки навколо очей – дрібні шкірні складки та борозенки, що утворюються внаслідок вікових змін шкіри та м’яких тканин, їх активної та частої напруги або несприятливих впливів на періорбітальну ділянку.

Процес вікового старіння шкіри зазвичай починається з появи зморшок навколо очей. Це пояснюється тим, що шар епідермісу в області очей дуже тонкий – близько 0,5 мм, в 4 рази тонше, ніж шкіра обличчя. Також навколо очей практично немає потових та сальних залоз, підшкірно-жирової клітковини, кровоносних судин та мало м’язової тканини. Волокна колагену, що забезпечують еластичність і пружність нашої шкіри, в цій зоні мають рідку сітчасту структуру, тому шкіра повік так легко розтяжна. Пухкий шар підшкірної клітковини створює схильність до набряків. Крім того, область очей знаходиться в постійній динаміці: очі хмуряться, мружаться, блимають, плачуть, «сміються».

У результаті шкіра навколо очей зазнає значного навантаження. Вже після 25 років шкіра навколо очей втрачає свою свіжість, на ній з’являються дрібні зморшки та припухлості. Поступово шкіра стає менш пружною, а складки навколо очей більш явними.

Причини появи зморшок навколо очей

Поява зморшок навколо очей раніше відбувається у жінок, які мають суху шкіру. Виникненню ранніх зморшок навколо очей, так званих, гусячих лапок також сприяє підвищена мімічна активність. Негативно на шкіру навколо очей впливають недосипання, неправильне харчування, хронічна втома, сонце, стрес, прийом алкогольних напоїв, куріння, перевищення допустимого вмісту шкідливих домішок у повітрі та воді.

Причинами передчасної появи зморшок навколо очей може бути використання неякісної або не призначеної для цієї зони обличчя косметики, інтенсивне нанесення туші та тіней при макіяжі, втирання в періорбітальну зону кремів, масок або скрабів. Утворенню зморшок навколо очей може сприяти тривала робота за комп’ютером, пов’язана з надмірною напругою зору. Тонкі м’язові волокна, судорожно скорочуючись, паралізують кровообіг та обмін речовин, результатом чого є поява дрібних складок в області очей.

На ранню появу зморшок навколо очей впливають особливості анатомічної будови обличчя: нависання верхніх повік, опущення брів, мішки, глибоко посаджені очі. Спадковість, що передається від родичів, генетично зумовлює появу зморшок. І, нарешті, головним, неминучим чинником появи зморшок навколо очей є процеси вікового старіння шкіри. Процеси в’янення шкіри починаються практично відразу після статевого дозрівання. Одним із перших небажаних проявів безжалісного часу на нашому обличчі є зморшки навколо очей.

Види зморшок

Незалежно від причин, що викликають появу зморшок, розрізняють два їх типи: статичні та мімічні (динамічні). Поява статичних зморшок пов’язані з процесами, що відбуваються у шкірі: пошкодження шкірних волокон, вікове ослаблення структури шкіри та інших.

Причиною розвитку мімічних зморшок навколо очей є постійна м’язова активність цієї зони, коли відбувається поперемінне зморщування шкіри при скороченнях м’язів і розправлення – за її розслабленні. Поступово навколо очей формується ціла мережа дрібних зморшок, яка стає добре помітною до 30 років. Саме мімічні зморшки першими утворюються довкола очей. Їх розвитку найбільш схильні емоційні люди, а також пацієнти, які страждають на короткозорість і часто примружують очі. Мімічні зморшки не піддаються корекції за допомогою косметичних засобів.

Зморшки є лише видимим “навершием айсберга”, оскільки справжні механізми їх виникнення пов’язані зі змінами у глибоких шарах шкіри. Косметичні засоби та рецепти народної медицини можуть лише на якийсь час уповільнити розвиток зморшок або замаскувати їх, проте, щоб усунути вікові зміни шкіри, необхідні більш дієві способи.

Методи усунення зморшок навколо очей

До найбільш ефективних методів, пропонованих косметологією та пластичною хірургією для боротьби зі зморшками навколо очей, відносяться ін’єкції Ботокса, мезотерапія, контурна пластика та блефаропластика.

Препарат для підшкірних ін’єкцій Ботокс складається з природних протеїнів – очищених нейротоксинів ботуліна типу А. Введення Ботоксу під шкіру проблемних зон блокує нерв, який здійснює іннервацію мімічних м’язів, усуваючи цим причину появи мімічних зморшок навколо очей.

Під час проведення косметичної процедури мезотерапії здійснюється підшкірне введення фармакологічних коктейлів, які включають гомеопатичні препарати, мікроелементи, вітаміни, рослинні екстракти. Лікувальний склад вводиться за допомогою найтонших голок на глибину кількох міліметрів. Виконання контурної пластики при зморшках довкола очей передбачає внутрішньошкірне ін’єкційне введення гелевих імплантатів натурального походження, заснованих на гіалуронової кислоти.

Блефаропластика, або пластика повік, є хірургічною методикою корекції зморшок навколо очей. Під час операції блефаропластики відбувається видалення надмірної шкіри верхніх і нижніх повік, що не тільки ефективно усуває зморшки навколо очей, нависання верхніх повік та мішки під очима, але й дозволяє досягти помітного ефекту, що омолоджує.

Огляд lost vape ursa nano 2. Visa extension for domestic helper | 健樂護理有限公司 kl home care ltd.