Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Постійна втома може бути симптомом багатьох захворювань.
Втома може бути як наслідок великого навантаження на роботі, так і симптомом багатьох захворювань. Про це на своїй сторінці у Facebook написала в. о. міністра здравоохранения Уляна Супрун, передає sutura.org.ua
– Постійна втома може бути симптомом багатьох захворювань, зокрема діабету, серцево-судинних хвороб, артриту, анемії, захворювань щитовидної залози, апное або синдрому хронічної втоми, – написала Уляна Супрун.
Вона також зазначила, що з втомою через дуже велике навантаження на роботі можна боротися кількома способами. Перший і найбільш очевидний – сон.
– Банально, але що поробиш. Якщо ви не спите – ви не відпочиваєте, а якщо не відпочиваєте – втома вас ніколи не залишить. Взрослим у віці від 18-60 років потрібно спати щонайменше 7 або більше годин на день, дітям 6-12 років потрібно спати 9-12 годин на день, 13-18 років – 8-10 годин, – написала Супрун.
Також підвищити рівень енергії в організмі, помірне збільшення кількості фізичних вправ.
– Фізична активність – остання річ, яка може спасти на думку, коли ви утомилися. Проте дослідження показують, що навіть помірне збільшення кількості фізичних упражнень може значно підвищити рівень енергії, – поділилася Супрун з підписниками.
Вона додала, що людині також необхідно звернути увагу на своє харчування та пити побільше води.
– Неправильне харчування та недостатня кількість споживаних калорій можуть викликати втому. Тому важливо харчуватися збалансовано та пити достатньо води, – підкреслила Супрун.
Якщо зміна способу життя не допомагає, додала вона, необхідно звернутися до свого лікаря.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!